• Promocja!
Palo Santo. Święte drzewo Inków. Eko drewno kadzidło prosto z Peru. 100 % naturalne
  • Super cena za Palo Santo 25 gram. Święte drzewo kadzidło kadzidełko 100 % naturalne drewnwo Holly Wood z Peru.
  • Super cena za Palo Santo 25 gram. Święte drzewo kadzidło kadzidełko 100 % naturalne drewnwo Holly Wood z Peru.
  • Palo Santo. Święte drzewo Inków. Eko drewno kadzidło prosto z Peru. 100 % naturalne
  • Palo Santo. Święte drzewo Inków. Eko drewno kadzidło prosto z Peru. 100 % naturalne
  • Palo Santo - 25 gram

Palo Santo - 25 gram

42,00 zł
13,86 zł Zniżka 67%
Brutto

Palo Santo - 25 gram  (+/- 2%)   Na stanie

Ilość

Palo Santo

Palo Santo ( Bursera graveolens) w dosłownym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza święte drzewo, które jest wykorzystywane przez wielu uzdrowicieli i szamanów przy każdej ceremonii. Posiada bardzo przyjemny i unikalny zapach, dlatego wystarczy raz poczuć zapach Palo Santo, aby w przyszłości go rozpoznać.

Ponieważ drzewa były nadmiernie eksploatowane, objęto je specjalną ochroną. Wprowadzono zakaz wycinania rosnących drzew. Zezwala się jedynie pozyskiwanie drewna z drzew obumarłych i opadłych gałęzi. Drzewo nigdy nie jest niszczone.

Drzewo Palo Santo rośnie przez około 80 – 90 lat. Aby drewno uzyskało lecznicze i magiczne właściwości, musi umrzeć naturalnie. Drzewo po swojej naturalnej śmierci powinno pozostać na swoim miejscu przez około 4-10 lat. W tym czasie zachodzą w drzewie chemiczne reakcje, które zmieniają barwę i wydzielają soki, dzięki którym wydobywaj się głęboki zapach i potęgują się właściwości mistyczne.

Aby wydobyć zapach z kawałków drewna, należy podpalić drewno na 30 sekund i zgasić. Po zgaszeniu drewienka powstaje dym, który służy między innymi do okadzenia siebie, bliskich osób, okadzenia pomieszczenia oraz do rytualnych ceremonii. Zapalone drewno łatwo się gasi, dzięki czemu, Palo Santo w przeciwieństwie do innych kadzideł, można używać kilkukrotnie, nie spalając od razu całego kawałka.
Glasspol
Palo Santo 25 gram
342 Przedmioty

Opis

Waga
25 g