• Promocja!
Palo Santo Sklep 100g naturalne kadzidło z Peru 100% drewno Palo Santo w super cene.
  • Palo Santo Sklep 100g naturalne kadzidło z Peru 100% drewno Palo Santo w super cene.
  • Palo santo święte drzewo z Peru. Importer na Polskę. 100 gram.
  • Palo Santo 100g naturalne kadzidło z Peru 100% drewno. Super cene.
  • Palo Santo święte drzewo Hollywood kadzidło 100 % naturalne. 100% naturalny środek na komary. Odstresowuje.
  • Palo Santo 100g naturalne kadzidło z Peru 100% drewno. Importer Glasspol Maciej Załuski
  • Palo Santo 100g naturalne kadzidło z Peru 100% drewno. Oczyszcza aurę. Importer Glasspol Maciej Załuski

Palo Santo - 100 gram

126,00 zł
37,80 zł Zniżka 70%
Brutto

Palo Santo - 100 gram

Drewienka świętego drzewa wykorzystuje się bardzo wszechstronnie. Często służy ono jako amulet, noszony zawsze przy sobie. Palo Santo wykorzystuje się do naturalnych mieszanek zapachowych. Służy również do wprowadzania się za jego pomocą w trans, wykorzystując zdolność do pozbycia się negatywnej enerii z organizmu. Podczas spalania drewienek, uwalniają się olejki eteryczne, które przynoszą spokój, szczęście, pozwalają na otwarcie się umysłu, przyciągają życiowe okazje i przynoszą nowe, pozytywne pomysły.

Wykorzystanie Palo Santo:

- jako kadzidło

- jako odświeżacz powietrza niwelujący nieprzyjemny zapach

- do okadzenia mieszkania

- do aromaterapii

- do nalewki

- chroni przed złą energią

- wykorzystywane w medycynie

- odstrasza komary i inne insekty

Ilość

Palo Santo - 100 gram Santo

Palo Santo ( Bursera graveolens) w dosłownym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza święte drzewo, które jest wykorzystywane przez wielu uzdrowicieli i szamanów przy każdej ceremonii. Posiada bardzo przyjemny i unikalny zapach, dlatego wystarczy raz poczuć zapach Palo Santo, aby w przyszłości go rozpoznać.

Ponieważ drzewa były nadmiernie eksploatowane, objęto je specjalną ochroną. Wprowadzono zakaz wycinania rosnących drzew. Zezwala się jedynie pozyskiwanie drewna z drzew obumarłych i opadłych gałęzi. Drzewo nigdy nie jest niszczone.

Drzewo Palo Santo rośnie przez około 80 – 90 lat. Aby drewno uzyskało lecznicze i magiczne właściwości, musi umrzeć naturalnie. Drzewo po swojej naturalnej śmierci powinno pozostać na swoim miejscu przez około 4-10 lat. W tym czasie zachodzą w drzewie chemiczne reakcje, które zmieniają barwę i wydzielają soki, dzięki którym wydobywaj się głęboki zapach i potęgują się właściwości mistyczne.

Aby wydobyć zapach z kawałków drewna, należy podpalić drewno na 30 sekund i zgasić. Po zgaszeniu drewienka powstaje dym, który służy między innymi do okadzenia siebie, bliskich osób, okadzenia pomieszczenia oraz do rytualnych ceremonii. Zapalone drewno łatwo się gasi, dzięki czemu, Palo Santo w przeciwieństwie do innych kadzideł, można używać kilkukrotnie, nie spalając od razu całego kawałka.
Glasspol
Palo Santo - 100 gram
181 Przedmioty

Opis

Waga
100 g