• Obniżka
ZESTAW BIŻUTERII Z PALO SANTO KORALE + KOLCZYKI
  • ZESTAW BIŻUTERII Z PALO SANTO KORALE + KOLCZYKI
  • ZESTAW BIŻUTERII Z PALO SANTO KORALE + KOLCZYKI
  • ZESTAW BIŻUTERII Z PALO SANTO KORALE + KOLCZYKI
  • ZESTAW BIŻUTERII Z PALO SANTO KORALE + KOLCZYKI
  • korale Palo Santo, bransoletka Palo Santo,  drewno Palo Santo,

ZESTAW BIŻUTERII Z PALO SANTO KORALE + KOLCZYKI

210,00 zł
168,00 zł Zniżka 20%
Brutto

Zestaw Palo Santo


Produkt:            Korale pachnące z drzewa Palo santo, kolczyki pachnące z drzewa Palo Santo
Zawartość:        1 szt. korale na gumce + 1 komplet kolczyków
Pakowanie:       foliowe
Pochodzenie:    Peru


Produkt 100% naturalny, nie zawiera żadnych dodatków.
Różna zawartość olejku Palo Santo oraz ułożenie słoi z drzewa sprawia, że biżuteria może różnić się od siebie odcieniem i kolorem.
Palo santo nie nadaje się do spożycia.

Ilość

Pachnące zapachem Palo Santo wykonane z naturalnego drewna kolczyki oraz korale nadają się idealnie dla każdej kobiety, bez względu na kształt twarzy. Surowe drewno Palo Santo idealnie komponuje się z każdym kolorem kobiecej garderoby. Kolczyki oraz korale wykonane są z naturalnego drewna, dlatego biżuteria może się nieznacznie różnić od siebie np. widoczną ilością sęków drewna lub odcieniem.

O Palo Santo
Palo Santo - Symbol miłości
Pierwsze wzmianki na temat Świętego Drzewa można znaleźć w przekazach, które pochodzą z czasów plemienia Inków. Zgodnie z legendą, kiedy świat był jeszcze w fazie embrionalnej i był zamieszkały przez zaledwie kilku ludzi, Cosakait najprzystojniejszy i najcnotliwszy z nich, zakochał się w młodej dziewicy. Niestety, młoda dziewczyna nie odwzajemniała jego uczuć i smutek wpędził go w poważną chorobę. Na łożu śmierci wołał ukochaną wielokrotnie, by móc zobaczyć ją po raz ostatni, ale ona nie przyszła.  W miejscu, gdzie pochowano zakochanego mężczyznę, rosło drzewo.Tuż po pogrzebie, nagle nabrało kształtów, rozrosło się znacznie i zaczęło wydzielać charakterystyczny zapach. Kiedy zebrano gałęzie leżące pod drzewem i wrzucono do ogniska, zauważono, że pali się jednolitym płomieniem i wydziela niezwykły, bardzo słodki aromat. To Palo Santo, symbol miłości, życzliwości i tęsknoty za niemożliwą miłością. Za jego wysoką wartość i szlachetność plemię Tobas uznało je za drzewo święte i nazwało je Cosakait na cześć legendy.

W sprzedaży dostępne są również inne zestawy biżuterii z Palo Santo

Glasspol
13 Przedmioty