kadzidło palo santo drewienka 500 gram
search
  • kadzidło palo santo drewienka 500 gram
  • kadzidło palo santo drewienka 500 gram

Drewienka Palo Santo - 500 gram

259,69 zł
Brutto Wysyłka w 1-3 dni roboczych

Drewienko Palo Santo 500g.

Ilość
W magazynie

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja oryginalności produktu

Palo santo - 500 gram

Czym jest Palo Santo?

Palo Santo ( Bursera graveolens) w dosłownym tłumaczeniu z języka hiszpańskiego oznacza święte drzewo, które jest wykorzystywane przez wielu uzdrowicieli i szamanów przy każdej ceremonii. Posiada bardzo przyjemny i unikalny zapach, dlatego wystarczy raz poczuć zapach Palo Santo, aby w przyszłości go rozpoznać.

Ponieważ drzewa były nadmiernie eksploatowane, objęto je specjalną ochroną. Wprowadzono zakaz wycinania rosnących drzew. Zezwala się jedynie pozyskiwanie drewna z drzew obumarłych i opadłych gałęzi. Drzewo nigdy nie jest niszczone.

Drzewo Palo Santo rośnie przez około 80 – 90 lat. Aby drewno uzyskało lecznicze i magiczne właściwości, musi umrzeć naturalnie. Drzewo po swojej naturalnej śmierci powinno pozostać na swoim miejscu przez około 4-10 lat. W tym czasie zachodzą w drzewie chemiczne reakcje, które zmieniają barwę i wydzielają soki, dzięki którym wydobywaj się głęboki zapach i potęgują się właściwości mistyczne.

Jak używać Palo Santo?

Przed zapalenie Palo Santo zaleca się okadzić pomieszczenie białą szałwią. Aby wydobyć zapach z kawałków drewna, należy podpalić drewno na 30 sekund i zgasić. Po zgaszeniu drewienka powstaje dym, który służy między innymi do okadzenia siebie, bliskich osób, okadzenia pomieszczenia oraz do rytualnych ceremonii. Zapalone drewno łatwo się gasi, dzięki czemu Palo Santo w przeciwieństwie do innych kadzideł, można używać kilkukrotnie, nie spalając od razu całego kawałka.

Produkt 100% naturalny, nie zawiera żadnych dodatków.
Drewienka pakowane są losowo, nie podlegają zwrotowi ani wymianie.
Drewienka Palo Santo są produktem naturalnym, występują w różnych wymiarach długości i szerokości.
Drewienka noszą na sobie naturalne odbarwienia wynikające z różnej zawartości naturalnego olejku.
Różna zawartość olejku Palo Santo sprawia, że jedne drewienka palą się lepiej lub szybciej od innych, oraz mogą smolić bardziej niż inne.
Drewienka posiadają również naturalne otwory, pęknięcia, wybrzuszenia oraz asymetryczne kształty.
Palo santo nie nadaje się do spożycia!

palo santo 500g

Opis

Waga
500 gram
Opakowanie
Woreczek strunowy
Kraj pochodzenia
Peru