Zestaw Palo Santo: korale, bransoletka i koczyki 100% naturalna biżuteria prosto z Peru. Super pachnący prezent.
search
  • Zestaw Palo Santo: korale, bransoletka i koczyki 100% naturalna biżuteria prosto z Peru. Super pachnący prezent.
  • Zestaw Palo Santo korale, bransoletka i koczyki 100% naturalna biżuteria prosto z Peru. Pachnąca bransoletka.
  • Zestaw Palo Santo: korale, bransoletka i koczyki, 100% naturalna biżuteria prosto z Peru. Idealny prezent dla niej.
  • Zestaw Palo Santo korale, bransoletka i koczyki 100% naturalna pachnąca biżuteria prosto z Peru.

Zestaw biżuterii Palo Santo kolczyki, korale, bransoletka

358,34 zł
Brutto Wysyłka w 1-3 dni roboczych

Zestaw biżuterii Palo Santo kolczyki, bransoletka, korale. Idealny zestaw prezentowy dla kobiety ceniącej naturę i kojący uwalniający się zapach z drzewa Palo Santo.

Ilość
W magazynie

 

Bezpieczne płatności

 

Szybka dostawa

 

Gwarancja oryginalności produktu

Pachnące zapachem Palo Santo wykonane z naturalnego drewna kolczyki oraz korale nadają się idealnie dla każdej kobiety, bez względu na kształt twarzy. Surowe drewno Palo Santo idealnie komponuje się z każdym kolorem kobiecej garderoby. Kolczyki oraz korale wykonane są z naturalnego drewna, dlatego biżuteria może się nieznacznie różnić od siebie np. widoczną ilością sęków drewna lub odcieniem.

O Palo Santo
Palo Santo - Symbol miłości
Pierwsze wzmianki na temat Świętego Drzewa można znaleźć w przekazach, które pochodzą z czasów plemienia Inków. Zgodnie z legendą, kiedy świat był jeszcze w fazie embrionalnej i był zamieszkały przez zaledwie kilku ludzi, Cosakait najprzystojniejszy i najcnotliwszy z nich, zakochał się w młodej dziewicy. Niestety, młoda dziewczyna nie odwzajemniała jego uczuć i smutek wpędził go w poważną chorobę. Na łożu śmierci wołał ukochaną wielokrotnie, by móc zobaczyć ją po raz ostatni, ale ona nie przyszła.  W miejscu, gdzie pochowano zakochanego mężczyznę, rosło drzewo.Tuż po pogrzebie, nagle nabrało kształtów, rozrosło się znacznie i zaczęło wydzielać charakterystyczny zapach. Kiedy zebrano gałęzie leżące pod drzewem i wrzucono do ogniska, zauważono, że pali się jednolitym płomieniem i wydziela niezwykły, bardzo słodki aromat. To Palo Santo, symbol miłości, życzliwości i tęsknoty za niemożliwą miłością. Za jego wysoką wartość i szlachetność plemię Tobas uznało je za drzewo święte i nazwało je Cosakait na cześć legendy.

W sprzedaży dostępne są również inne zestawy biżuterii z Palo Santo

zestaw biżuteri 3 elementy

Zobacz także